BT140GW01 V.8

| πίνακας Μοντέλο | BT140GW01 V.8 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| BT140GW01 V.8 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 309.399×173.952 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8.
Τα CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "BT140GW01 V.8"
- CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8
- Φύλλο δεδομένων BT140GW01 V.8
- Εικόνα BT140GW01 V.8
- Τιμή BT140GW01 V.8
- Διανομέας BT140GW01 V.8

